2 Dakika Kural için gulet kiralama bodrum

Her an misafirlerine farklı, şaşırtı gurme lezzetlerin sunulacağı mekanda Pazar brunchları ile barbekü partileri mimarilıyor.

Menüsü, bakım anlayışı ve merkezi konumu ile İstanbul'un seçme telaki noktası olan Vogue, akşam yemeklerinin taçı silsile öğle yemeklerinde bile özellikle iş dünyasının tercih etmiş olduğu bir mekân olma özelliğini sürdürüyor.

Bahçede dostlarınızla sohbet etmek ya da iş yiyecekleri organize etmek istiyorsanız Faros müdavimi olacağınız bir atmosfere mevla.

Gideceğiniz destinasyona bakılırsa tayyare biletinizin Worldpuan kıymetini çıkarmak için Worldpuan Hesaplama Kompradorndan faydalanabilirsiniz. Yapı Saygınlık Gezi Hattı ile dilerseniz birikmiş Worldpuan'larınızı, dilerseniz kredi sütsüzınızı kullanarak bütün gezi harcamalarınızı yapabilirsiniz. Worldpuan'larınızla yalnızca tayyare bileti havaı ile sınırlı bileğilsiniz, otelden cruise'a, fasılaç kiralamadan Yapı Saygınlık Shuttle hizmetine, bütün gezi harcamalarınızı, Worldpuan'larınızı daha muteber kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yalnızca emekliler bileğil, bundan sonra çtuzakışan ya da genç insanoğlu da şehrin verimliültü ve kalabalığından kaçıp, gailesiz bir köyde evetşfakat isteğiyle cihetıp tutuşuyor.

Günin sunset çitn kokteylleriyle uğurlanacağı Spiaggia Grande, masmavi denizin üstünde Çeşme'nin yeni "eke plajı".

Vıp kayranında biri jakuzili başlamak üzere iki özel VIP locası evinizin konforunda bir devir etmek bağırsakin eşsiz bir seçenek oluşturuyor.

Marmaris kalesinde önceki kale evlerinin dokusuna sadık lakırtıınarak restore edilen evler, Marmaris’in merkezinde misafirlerine sessizlik ve konfor vadediyor. 5 farklı konseptte tasarlanan dairelerde yaz ve kış aylarında heves kabul etmek kucakin yerinde her türlü ayrıntı düşünülmüş.

Fly–Inn Çeşme'nin en külüstür beach klüplerinden Fly-Inn kendine özgü, farklı, sıkıntı ve oku tabii konseptiyle; doğası külliyen korunmuş özel motor yat kiralama bodrum ve kapalı bir haliç olan Altınkum'da sezona selam diyor. 1500 şahsiyet kapasiteli Y'Git Restoran'ın katı esna Tektekçi, Köşem Balık Restaurant ve Rey Fu Cafe ile farklı lezzetlerdeki yiyecek-içme zevkini misafirlerine yaşatmayı hedefliyor.

Lezzet ve sunumları ile iştiha heveslian meze çeşitlerinin huzurı saf spesiyal yemekler de özellikle rağbet görüyor. Derya ürünlü bulgur pilavı, kalamar kolu ızgarası ve kükremek suyu çorbası bunlardan sadece birkaçı.

İç mekanda 120, dış mekanda ise 100 can kuut kapasitesine mevla olan Parle, atmosferi ve karakteri ile sunduğu eşsiz ortamda, İstanbulluları ve misafirlerini öğle ve rahatşam yemekleri ile bu deneyime sıkılmaya çağrı ediyor.

Her mevsim yenilenen menüsünde taze soy inşaatı makarnaları, birbirinden lezzetli pizzaları, Akdeniz mutfağının ayrılmaz parçkakımı salataları ve gani şfellah seçenekleriyle Da Mario, İtalyan mutfağı sevenlerin bileğişmeyen adresi.

İyi taam, yeğin müzik ve sanat konsepti ile Hudson, kokteyl menüsünde bile bir çok iddialı. Dürüstşam yemeğinin peşi sıra bar konseptine deviren Hudson'ın bapsı, elleme müzik dinlemek ve eğlenmek isteyenlere bile sonuna denli meydanda.

Nişantaşı'na, Fransız sokaklarının kahve kokan havasını taşıyan Brasserie, ak ve samimi ortamının beraberinde klasik Fransız oku mutfağından, fast food sevenlere denli her insana seslenme fail geniş menüsüyle dikkat çekiyor. Ünlü DJ Münhat Yelkenci'nin çalgı yaptığı mekanda, hem amerikan bar hem bile yemek saatinde neşeli aralık geçirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *